Zabawki
Producenci
Allegro
Kontakt

Hurtownia zabawek i upominków WIKI

Ul. Jasna 8
60-198 Poznań

tel: (061) 8656-302

      0 515 206 990

      0 601 805 949

      0 601 804 585


e-mail: sklep@hurtownia-zabawki.plO nas

Na polskim rynku detalicznym działamy już 25 lat, mamy sieć 15 punktów sprzedaży w naszym mieście. Sprzedaż hurtową rozpoczynamy, ale nasze wieloletnie doświadczenie i znajomość rynku i potrzeb konsumentów pozwoli nam poprowadzić Państwa właściwą drogą. Nasz wykwalifikowany i miły personel jest do Państwa dyspozycji, chętnie udzieli odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

 W naszej ofercie znajdziecie Państwo  szeroką gamę portfeli

Jendak główne produkty które ofetujemy to:

 

W ofercie znajdziecie Państwo różne rodzaje zabawek, od prostych drewnianych, po plastikowe, metalowe, gry planszowe i inne. Pamiętajmy, że zabawki pełnią rolę nie tylko rozrywkową, lecz także edukacyjną. Ponadto oferujemy wiele rodzajów portfeli. Portfele męskie, damskie, ze skóry naturalnej i ekologicznej. Wszystkie te produkty i wiele więcej znajdziecie, drodzy klienci w naszej hurtowni! 

Prowadzimy sprzedaż zarówno detaliczną (internet oraz sklep firmowy) jak i hurtową (internet oraz sprzedaż bezpośrednia). W celu nawiązania z nami współpracy prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. 

 

 Naszym celem jest troska o bezpieczny, prawidłowy i wszechstronny rozwój Twojego dziecka. Wszystkie nasze produkty posiadają standardowe certyfikaty Unii Europejskiej, a ponadto większość z nich posiada dodatkowo pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka oraz rekomendację Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych.

Oprócz zabawek sprowadzanych z Dalekiego Wschodu, nasza oferta obejmuje również zabawki licencjonowane: Disney, oraz zabawki renomowanych firm takich jak Hasbro,  Interkobo, Simba i wiele innych.

Nasza oferta jest wciąż powiększana i mamy nadzieję, że spełni Państwa oczekiwania.

 

 

 

Darmowy licznik odwiedzin